Galaxy – Balsamico Cremer met honing 250 ml
€ 3,25
Een zachte en zoete balsamico crème met honing, perfect in balans met een lichte zuurgraad. Heerlijk bij salades, kazen en gegrild vlees. Ideaal voor liefhebbers van een mildere, ronde smaak met een natuurlijke zoete toets.
18 op voorraad
Zoet, Zacht & Veelzijdig Grieks
Galaxy Balsamico Crème met Honing combineert de rijke smaak van balsamicoazijn met de natuurlijke zoetheid van Griekse honing. Het resultaat is een fluweelzachte crème met een perfecte balans tussen zoet en zuur, ideaal om zowel hartige als zoete gerechten extra smaak te geven.
Smaak & Gebruik
Deze balsamico crème heeft een zachte, volle smaak met subtiele honingtonen en een aangename zoetzure afdronk. Heerlijk over salades, gegrilde groenten, kazen, vleesgerechten en sandwiches. Ook verrassend lekker bij fruit, yoghurt, ijs en desserts.
Serveertip
Druppel over feta, gegrilde halloumi of een salade met walnoten en granaatappelpitjes. Ook uitstekend als finishing touch over aardbeien, vanille-ijs of Griekse yoghurt.
Bewaaradvies
Koel en droog bewaren. Na opening goed afsluiten en bij voorkeur binnen enkele maanden gebruiken voor optimale smaak.
Galaxy
Galaxy - Mavidou & Sons O.E. is een Griekse producent gespecialiseerd in balsamico azijnen, balsamico crèmes, mosterd, sauzen en mediterrane smaakproducten. Het familiebedrijf werd opgericht in 1969 nabij Thessaloniki en heeft zich ontwikkeld tot één van de bekendere Griekse producenten binnen de categorie azijnen en dressings.
Galaxy staat vooral bekend om zijn balsamico azijnen en balsamico crèmes met verschillende smaken, zoals honing, vijg, granaatappel en sinaasappel. De producten worden gemaakt van zorgvuldig geselecteerde grondstoffen en combineren mediterrane smaken met moderne productietechnieken. Hierdoor ontstaan producten met een rijke smaak, zachte balans en veelzijdige toepassingen binnen zowel de traditionele als moderne keuken.
Het bedrijf beschikt over moderne productiefaciliteiten en investeert voortdurend in innovatie, kwaliteit en exportontwikkeling. Galaxy produceert niet alleen onder eigen merk, maar ook private label producten voor internationale klanten. Het assortiment omvat onder andere wijnazijn, appelazijn, balsamico azijn, balsamico crème, citroensap, mosterd en diverse sauzen.
Vandaag exporteert Galaxy naar ongeveer 28 landen wereldwijd en beschikt het bedrijf over internationale certificeringen zoals ISO, IFS en HALAL. Daarnaast ontvingen meerdere producten internationale smaakonderscheidingen van het International Taste Institute.
Met meer dan 50 jaar ervaring vertegenwoordigt Galaxy de moderne Griekse smaakindustrie en combineert het mediterrane traditie, innovatie en kwaliteit in producten die wereldwijd gewaardeerd worden.
Verzendkosten Nederland
Wij verzenden pakketten met PostNL. De verzendkosten bedragen €7,50. U ontvangt een T&T link, zodat u de zending kunt volgen.
U betaalt geen verzendkosten bij een bestelling van minimaal €150,-.
Als u alcoholische dranken bestelt, controleert de bezorger uw leeftijd (18+) aan de hand van een geldig ID-bewijs. De kosten daarvoor bedragen €3,95.
Diepvries- en versproducten kunnen gekoeld verzonden worden voor €4,50 extra. Daarvoor worden deze verpakt in een koelbox met ICE pads (dat raden wij aan).
Gratis afhalen
U kunt uw bestelling altijd gratis afhalen bij ons magazijn in Zeist.
Verzenden buitenland
De verzendkosten voor een pakket naar het buitenland bedragen €18,00. Bij bestellingen van €150,- en hoger is de verzending gratis.









