Trata Moschtoctapodo in plantaardige olie 100 gr
€ 4,60
Dit moschtoctapodo (zachte octopus) wordt zorgvuldig geselecteerd en bereid in plantaardige olie, waardoor de natuurlijke smaak en sappige textuur optimaal behouden blijven. De octopus heeft een malse structuur en een rijke, licht ziltige smaak die perfect past binnen de mediterrane keuken.
18 op voorraad
Trata is een gerenommeerde Griekse producent die bekend staat om zijn kwalitatieve visconserven en traditionele bereidingswijzen. Dit moschtoctapodo (zachte octopus) wordt zorgvuldig geselecteerd en bereid in plantaardige olie, waardoor de natuurlijke smaak en sappige textuur optimaal behouden blijven. De octopus heeft een malse structuur en een rijke, licht ziltige smaak die perfect past binnen de mediterrane keuken.
Ideaal als mezze, in salades of als onderdeel van een visgerecht. Dankzij de eenvoudige bereiding is het product direct klaar voor gebruik. Een authentieke Griekse delicatesse die de pure smaken van de zee combineert met gebruiksgemak.
Trata
Trata is één van de bekendste producenten van visconserven en zeevruchten in Griekenland. Het merk behoort tot het bedrijf Europaiki Pisti en heeft een lange geschiedenis binnen de Griekse voedingsindustrie. Trata staat vooral bekend om zijn hoogwaardige visproducten, die een vaste plaats innemen binnen de mediterrane keuken.
Het assortiment van Trata omvat onder andere tonijn, sardines, makreel, ansjovis en diverse zeevruchtenspecialiteiten. De producten worden zorgvuldig geselecteerd en verwerkt om de natuurlijke smaak en voedingswaarde optimaal te behouden. Hierbij combineert het bedrijf traditionele mediterrane recepten met moderne productietechnieken en strenge kwaliteitscontrole.
Dankzij de focus op kwaliteit en gebruiksgemak zijn de producten van Trata populair voor zowel dagelijks gebruik als mediterrane gerechten en salades. Veel producten worden verpakt in olijfolie of natuurlijke sauzen, wat aansluit bij de authentieke Griekse smaakbeleving.
Trata heeft een sterke positie opgebouwd op de Griekse markt en exporteert daarnaast naar verschillende landen wereldwijd. De groeiende internationale vraag naar mediterrane voeding heeft bijgedragen aan de verdere uitbreiding van het merk buiten Griekenland.
Met zijn combinatie van traditie, kwaliteit en moderne productie vertegenwoordigt Trata de rijke Griekse zeevruchtencultuur en brengt het authentieke mediterrane smaken naar consumenten over de hele wereld.
Voedingswaarde per 100 g
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 704 kJ / 169 kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 2,3 g |
| waarvan suikers | 1,8 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 1,5 g |
Ingrediënten
- Octopus 50%
- Water
- Sojaolie 10,5%
- Tomatenpuree 10,5%
- Keukenzout
- Suiker
- Ui
- Knoflook
- Peper
- Verdikkingsmiddel: guargom
- Chili-olie
- Bevat: weekdieren (octopus)
- Kan sporen van graten of harde delen bevatten
Verzendkosten Nederland
Wij verzenden pakketten met PostNL. De verzendkosten bedragen €7,50. U ontvangt een T&T link, zodat u de zending kunt volgen.
U betaalt geen verzendkosten bij een bestelling van minimaal €150,-.
Als u alcoholische dranken bestelt, controleert de bezorger uw leeftijd (18+) aan de hand van een geldig ID-bewijs. De kosten daarvoor bedragen €3,95.
Diepvries- en versproducten kunnen gekoeld verzonden worden voor €4,50 extra. Daarvoor worden deze verpakt in een koelbox met ICE pads (dat raden wij aan).
Gratis afhalen
U kunt uw bestelling altijd gratis afhalen bij ons magazijn in Zeist.
Verzenden buitenland
De verzendkosten voor een pakket naar het buitenland bedragen €18,00. Bij bestellingen van €150,- en hoger is de verzending gratis.









