Haitoglou Makedonikos halvas pistache 400 gr
€ 4,95
12 op voorraad
Klassieke Griekse halva met stukjes pistache voor een extra volle en nootachtige smaak. Gemaakt van sesam en natuurlijke ingrediënten. Perfect als snack of bij de koffie. Een voedzame en traditionele zoetigheid met een rijke en zachte structuur.
Haitoglou BrosÂ
Haitoglou Bros S.A. is één van de grootste en meest historische voedingsproducenten van Griekenland. Het familiebedrijf werd opgericht in 1924 in Thessaloniki en heeft zich ontwikkeld tot een internationale speler binnen de markt van traditionele mediterrane voedingsproducten en zoetwaren.
Haitoglou staat vooral bekend om producten zoals halva, tahin, sesampasta, pindakaas en diverse traditionele Griekse zoetigheden. Vooral de halva van Haitoglou heeft wereldwijd bekendheid gekregen dankzij de authentieke receptuur, romige textuur en rijke smaak. De producten worden gemaakt van zorgvuldig geselecteerde grondstoffen en sluiten sterk aan bij de mediterrane voedingscultuur.
Het bedrijf combineert bijna een eeuw traditie met moderne productietechnologie en uitgebreide kwaliteitscontrole. De productiefaciliteiten behoren tot de meest geavanceerde van Griekenland en voldoen aan internationale normen voor voedselveiligheid en exportkwaliteit. Hierdoor kan Haitoglou op grote schaal produceren zonder het authentieke karakter van de producten te verliezen.
Vandaag exporteert Haitoglou naar meer dan 50 landen wereldwijd en produceert het duizenden tonnen voedingsproducten per jaar. Het bedrijf heeft daarnaast een sterke positie opgebouwd binnen de categorie gezonde en plantaardige voeding, mede dankzij producten op basis van sesam en noten.
Met zijn combinatie van traditie, innovatie en internationale aanwezigheid vertegenwoordigt Haitoglou Bros de authentieke smaken van de Griekse en mediterrane keuken op wereldniveau.
Verzendkosten Nederland
Wij verzenden pakketten met PostNL. De verzendkosten bedragen €7,50. U ontvangt een T&T link, zodat u de zending kunt volgen.
U betaalt geen verzendkosten bij een bestelling van minimaal €150,-.
Als u alcoholische dranken bestelt, controleert de bezorger uw leeftijd (18+) aan de hand van een geldig ID-bewijs. De kosten daarvoor bedragen €3,95.
Diepvries- en versproducten kunnen gekoeld verzonden worden voor €4,50 extra. Daarvoor worden deze verpakt in een koelbox met ICE pads (dat raden wij aan).
Gratis afhalen
U kunt uw bestelling altijd gratis afhalen bij ons magazijn in Zeist.
Verzenden buitenland
De verzendkosten voor een pakket naar het buitenland bedragen €18,00. Bij bestellingen van €150,- en hoger is de verzending gratis.









